Fototapety z Chicago – nie przestają zachwycać

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Spoglądając na majestatyczne drapacze chmur w Chicago aż trudno uwierzyć w to, że na początku XIX w. rejon ten zamieszkiwało jedynie kilkuset mieszkańców. Dziś jest to trzecie pod względem wielkości oraz zaludnienia miasto w Stanach Zjednoczonych. Jeśli należysz do osób fascynujących się miejskimi krajobrazami to fototapety przedstawiające Chicago z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Modernistyczne aranżacje — neonowe fototapety z Chicago

Dynamiczne, o mocnych barwach fototapety do salonu oraz fototapety do jadalni odnajdą się doskonale w każdej nowoczesnej, minimalistycznej przestrzeni. Decydując się na niemal ogniste tapety ukazujące Chicago nocą, najlepiej będzie wybrać wyposażenie pokoju w jednolitym kolorze. Spokojniejszą alternatywą mogą być z kolei ścienne dekoracje pełne rozmaitych odcieni błękitu, które świetnie zdadzą egzamin jako fototapety do biura.

Tapety z Chicago – fundament przestrzeni industrialnych

Kojarzony z pokaźnym metrażem, surowy styl loftowy wciąż zdobywa serca wielbicieli modnych wnętrz. Jednymi z chętniej wybieranych dekoracji ściennych w tym przypadku są stylowe fototapety przedstawiające Chicago. Drapacze chmur tworzą zgraną fuzję z chłodną aranżacją i sprawdzą się idealnie równie jako fototapety do sypialni, czy też fototapety do kuchni industrialnych. Więcej wzorów z amerykańskich miast znajdziesz w kategorii Nowy Jork i San Francisco.

Pikselek.pl 2009-2022