Fototapety z Berlinem – klasyka kontra fantazyjność

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Wielokulturowy Berlin zachwyca zarówno nowoczesną, jak i klasyczną architekturą. Niegdyś smutne miasto przedzielone murem, którego przekraczanie było surowo zabronione; dziś bardzo tolerancyjna, otwarta i odważna metropolia. Oryginalne fototapety przedstawiające Berlin wniosą do Twojego mieszkania klimat tego zaskakującego miasta.

Fototapety z Berlinem – nie tylko do wnętrz klasycznych

Wielkoformatowe fototapety do sypialni oraz fototapety do kuchni ukazujące monumentalną, neoklasyczną Bramę Brandenburską w nieprzewidywalny sposób uatrakcyjnią także nowoczesną i minimalistyczną przestrzeń. Nie bez znaczenia jest symbolika słynnej bramy. Decydując się na fototapety z Berlinem przedstawiające Bramę Brandenburską, podkreślamy znaczenie Pokoju i Wolności na świecie.

Tworzenie aranżacji pół żartem, pół serio – artystyczne tapety z Berlinem

Dekorując ściany barwnymi kolażami, można łatwo uniknąć zbytniej powagi we wnętrzu. Śmiałe, ekstrawaganckie fototapety do salonu, czy też fototapety do jadalni wniosą do pomieszczenia lekki i optymistyczny nastrój. Takie właśnie są abstrakcyjne fototapety ukazujące panoramę Berlina. Doskonale spełnią swoją funkcję również jako niecodzienne fototapety do biura.

Pikselek.pl 2009-2022