Fototapety z łąką - zaproś sielski klimat do swojego domu

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 20

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 20

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zgodnie ze współczesnym trendem wiele osób marzy o ucieczce na wieś i życiu w zgodzie z naturą. Pragnienie obcowania z przyrodą jest dla człowieka tym większe, im bardziej zmaterializowany staje się świat. Piękne fototapety z łąką sprawią, że wiejskie krajobrazy zagościć mogą nawet w niedużym mieszkaniu w centrum miasta.

Kojąca fototapeta łąka — nie tylko do wnętrz rustykalnych

Niosące ze sobą mnóstwo spokoju fototapety do salonu oraz fototapety do sypialni przedstawiające błogie łąki wprowadzą do każdego wnętrza pożądaną atmosferę relaksu. Monochromatyczne lub o kontrastowej, żywiołowej kolorystyce rośliny stanowić będą interesującą równowagę dla nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń. Najmodniejsze tapety z łąką to te z motywami kłosów zbóż, ozdobnych traw, stokrotek, maków, żonkili oraz chabrów.

Eklektyczne aranżacje zapraszające do refleksji — tapeta łąka

Wybierając fototapety do jadalni, czy też fototapety do kuchni warto zwrócić uwagę na melancholijne, skłaniające do zadumy fotografie łąki. Tego rodzaju błogi akcent nie pozwoli domownikom na co dzień zapomnieć o tym, co jest w życiu ważne. Polne rośliny to również godny pozazdroszczenia element ozdobny fototapety do biura o aranżacji modernistycznej lub eklektycznej.

Pikselek.pl 2009-2022