Fototapety z Azją – ukłon w stronę kultury orientalnej

Loading...
Kupuj wg
Filtry
Cena
Szerokość
Wysokość
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 64

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 64

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Nastrojowe i skłaniające do refleksji fototapety z Azją odmienią każde wnętrze w niepowtarzalny sposób. Te o prostym wzornictwie i nieskomplikowanej kolorystyce ujarzmią nawet bardzo bogate w dekoracje, tradycyjne aranżacje. Ścienne ozdoby pełne żywych kolorów i kontrastowych motywów urozmaicą z kolei wszystkie minimalistyczne pomieszczenia.

W świecie medytacji – fototapety z Azją

Decydując się na fototapety do salonu, czy też fototapety do sypialni w stylu orientalnym szczególną uwagę zwracają ścienne dekoracje nawiązujące do filozofii buddyjskiej. Docenią je zwłaszcza osoby pasjonujące się religiami Wschodu. Niespotykane tapety z Azją przedstawiające medytującego Buddę sprawią, że domownicy z łatwością wyciszą się i odpoczną psychicznie.

Tapety z Azją — orientalny ogród w Twoim domu

Botaniczne aranżacje pełne zieleni pochodzącej z różnych zakątków świata nie przestają zadziwiać i często stosowane są na przykład jako uspokajające fototapety do biura. Człowiek predestynowany jest do tego, by żyć w harmonii z przyrodą, ponieważ jest jej nierozłączną częścią. Na uwagę zasługują przede wszystkim wyjątkowe, bogate w rozmaite odcienie zieleni i pełne egzotycznych roślin fototapety ukazujące azjatyckie rejony. Takie dekoracje ścienne sprawdzą się znakomicie jako fototapety do jadalni albo fototapety do kuchni.

Pikselek.pl 2009-2022